Przestrzenie, w których ludzie się doskonalą

Pomagamy tworzyć harmonijne warunki życia i pracy, w których ludzie się doskonalą. Robimy to poprzez projektowanie i wytwarzanie najnowocześniejszej technologii chłodzenia i ogrzewania w budynkach mieszkalnych, handlowych i przemysłowych.

Nasze DNA

Hitachi Cooling & Heating to marka Johnson Controls-Hitachi. Firmy Hitachi Appliances Inc. i Johnson Controls Inc. podpisały umowę utworzenia spółki joint venture, która pozwoliła obu firmom dostarczać na rynek portfolio najbardziej zróżnicowanych technologicznie rozwiązań w branży HVAC. Obie firmy mają swoje własne bogate dziedzictwo sięgające ponad 100 lat. Razem jesteśmy globalnym liderem w dziedzinie najlepszych rozwiązań chłodzenia i ogrzewania.

Nasz cel

Technologia jest punktem styczności między ludźmi a ich środowiskiem. Uważamy, że nasza rola polega na dostarczaniu technologii, która zapewnia harmonię tej relacji. Wierzymy, że poprzez głębsze spojrzenie na dynamikę ludzi i przestrzeni, w których żyją, możemy stworzyć rozwiązania, które wzbogacą życie naszych klientów.

Dane kontaktowe lokalnego biura

WARSZAWA

Ul. Krakowiaków 50
02-255 Warszawa
Polska
BTS-EMEA-Hitachi@jci.com
+48 22 518 19 00

Jak możemy Ci pomóc?

Jeśli masz pytania dotyczące tego zakresu lub któregokolwiek z naszych produktów, skontaktuj się z nami.